Majówka z „Oazą” już w najbliższą niedzielę

„Z wielką radością zapraszamy Was na piknik rodzinny Majówka Świętojańska który odbędzie się 25 maja na stadionie Mulks w Pustyni. ️Rozpoczynamy o godzinie 16:00. ️Będzie się działo, oj będzie!
Gwarantujemy MOC atrakcji dla dzieci i nie tylko. Mając dobry dzień będziesz mógł wrócić do domu na nowiutkim rowerze lub z inną równie atrakcyjną nagrodą. Będziesz mógł podzielić się sercem, rejestrując się w bazie Dawców DKMS. Dołączcie do nas, aby razem spędzić czas w cudownej atmosferze!” – zachęcają od udziału w Majówce członkinie KGW „Oaza” w Pustyni.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.