Tędy nie przejedziesz

Wszyscy którzy dotychczas przejeżdżali ulicą Lipową obok I Liceum Ogólnokształcącego do ul. Gawrysia czy Sobieskiego od kilku dni mogą być zdezorientowani, bo aktualnie przejazd przez Gawrysia jest zablokowany i trwają tam prace remontowe.

Wszyscy którzy zarówno wjadą w ul. Lipową i zaparkują na miejscach parkingowych obok liceum jak i ci którzy chcieliby tylko przejechać dalej do ul. Gawrysia czy Sobieskiego muszą zawracać i jechać „pod prąd” co powoduje utrudnienia w ruchu, bo wyminięcie się pojazdów na wąskiej, jednokierunkowej drodze nie jest łatwe. Prace remontowe z pewnością potrwają jeszcze dłuższy czas bo w planie jest remont sąsiadujących ulic: Gawrysia wzdłuż I LO, następnie ul. Czarnieckiego (to ten fragment drogi przed samym LO), dalej ul. Sobieskiego, później jeszcze Batorego, Ogrodowej i Targowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.