Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Niedźwiedź brunatny pojawił się w okolicznych lasach!

„Uwaga w naszym regionie pokazał się niedźwiedź brunatny! – alarmuje tarnowska policja. Zarejestrowała go kamera fotopułapki w rejonie Łękawki/Łękawicy w sąsiadującej z gminą Pilzno gminie Skrzyszów.

„Miś nie wiemy skąd do nas przywędrował, jednak informujemy, aby w przypadku napotkania go podczas spacerów nie panikować, uważnie go obserwować i powoli się wycofywać, może niedźwiedź się wycofa i zejdzie z naszego szlaku, jeśli jest nami zainteresowany pozostawmy na szlaku nasz plecak i wycofujmy się powoli” – zalecają policjanci.

Jak się zachować gdy spotkamy niedźwiedzia? Tutaj można przeczytać kilka rad co robić w takiej sytuacji.


Źródło: Tarnowska Policja

Przeczytaj również:

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.