Uwaga! Niedźwiedź pojawił się w Borowej! Strażacy apelują o ostrożność!

Jak informuje na swoim profilu na FB Ochotnicza Straż Pożarna w Borowej dziś około godziny 4:30 w Borowej pojawił się niedźwiedź, prawdopodobnie ten sam który był widziany kilka dni temu w okolicach Łękawki. Strażacy udostępnili film na którym widoczny jest niedźwiedź w ich miejscowości.

„Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac na polu w okolicach autostrady” – apelują strażacy

Nagranie i zdjęcia dzięki uprzejmości właściciela monitoringu./fot. OSP Borowa
Film można zobaczyć pod poniższym linkiem: Facebook

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.