VI Przegląd Folkloru Pienin, Gorców i Podhala „Nuta Dunajca”

To kolejna edycja wydarzenia, które zrzesza pokolenia w działaniach na rzecz kultywowania kultury swojego regionu.

Przegląd organizowany jest w formie konkursu, który odbywa się w następujących kategoriach:
instrumentaliści, śpiewacy ludowi, muzyki góralskie, mistrz i uczeń, recytatorzy i gawędziarze.

Każde z wystąpień musi odbywać się w stosownym dialekcie prezentowanego przez siebie regionu górskiego trzech grup etnograficznych: górali gorczańskich, pienińskich i podhalańskich.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 czerwca.

Po szczegółowe informacje, regulamin oraz kartę zgłoszeń zapraszamy na stronę:
https://ckg.czorsztyn.pl/pl/800/2404/vi-przeglad-folkloru-pienin-gorcow-podhala-nuta-dunajca-.html

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.