Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębica. Świadkowie wezwali policję do pijanego kierowcy

Odpowiedzialna postawa świadków przyczyniła się do zatrzymania kierującego volkswagenem, który miał w organizmie ponad 1,7 promila. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wczoraj wieczorem, dyżurny dębickiej komendy otrzymał informację o pijanym kierowcy na ul. Krótkiej w Dębicy. Na miejscu interwencji mundurowi ustalili, że kierujący volkswagenem passatem odjechał w nieznanym kierunku. Świadkowie zdarzenia, zauważyli jak mężczyzna chwiejnym krokiem wsiadł do auta i odjechał. Przypuszczali, że siedzący za kierownicą mężczyzna może być pod wpływem alkoholu i poinformowali policję.

Kilkadziesiąt minut później na ulicy Sandomierskiej w Dębicy funkcjonariusze zauważyli opisany pojazd i zatrzymali do kontroli. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 31-letniego mieszkańca Bobrowej Woli. Alkomat wskazał ponad 1,7 promila.

Pojazd, którym kierował został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a on sam po zakończonej interwencji przekazany pod opiekę matki. Mężczyzna usłyszy zarzuty, dotyczące kierowania w stanie nietrzeźwości, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.