Strefa Kibica na dębickim Rynku

Już za kilka dni na dębickim Rynku wystartuje Strefa Kibica w której będzie można razem przeżywać sportowe emocje i wspierać polskich piłkarzy. Do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2024 zaprasza burmistrz Dębicy Mateusz Kutrzeba.

Dębicka Strefa Kibica czynna będzie od 16 czerwca do meczu finałowego Mistrzostw planowanego na 14 lipca, w dniach transmisji meczów. Wejście do strefy jest bezpłatne.

Na wszystkich fanów futbolu czekać będą darmowe transmisje, wygodne miejsca pod namiotem i niezapomniane chwile pełne sportowych emocji.

Szczególnie zachęcamy do kibicowania biało-czerwonym w fazie grupowej na Euro 2024:
Polska – Holandia (16 czerwca, godz. 15:00, Hamburg)
Polska – Austria (21 czerwca, godz. 18:00, Berlin)
Polska – Francja (25 czerwca, godz. 18:00, Dortmund)

Organizatorami Strefy Kibica są Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.