Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zmiana na stanowisku prezesa klubu LKS Igloopol Dębica

Rafał Więcek rezygnuje z funkcji prezesa LKS Igloopol Dębica. Zarząd wybrał na nowego prezesa Piotra Sujdaka. Rafał Więcek, który pełnił funkcję prezesa od stycznia 2019 roku pozostaje w zarządzie klubu jako wiceprezes.

Swoją rezygnację motywuję sprawami osobistymi i zdrowotnymi które uniemożliwiają mi w pełnym zakresie wypełnianie licznych obowiązków Prezesa Zarządu, a który jest kluczową i główną osobą w zakresie działań w imieniu stowarzyszenia. Zaznaczam jednak, że w dalszym ciągu będę wspierał zarząd stowarzyszenia swoim działaniem – oświadczył na dzisiejszym spotkaniu zarządu Rafał Więcek.

Nowym prezesem LKS Igloopol Dębica został magister wychowania fizycznego Piotr Sujdak. Dotychczasowy wiceprezes zarządu. Piłkarz Igloopolu w latach 2005-2010. Od 2014 roku zasiadał w strukturach zarządu, a w 2019 roku został wybrany wiceprezesem. Nowy prezes Igloopolu prywatnie prowadzi działalność gospodarczą z branży budowlanej.

Igloopol zajmuje szczególne miejsce w moim życiu. Rozpoczynałem w tym klubie przygodę z piłką nożną, następnie zadebiutowałem w drużynie seniorów w sezonie 2005/2006. Po założeniu rodziny i działalności gospodarczej od 2014 roku zaangażowałem się w poza sportową działalność klubu.

Projekt pt. „Wszyscy razem po wielki Igloopol” nabiera realnych kształtów, dzięki znakomitej współpracy ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Igloopol Dębica, oraz Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego Igloopol Dębica podnosimy poziom sportowy naszej IV-ligowej drużyny. Już w przerwie letniej kilku młodych zawodników z naszych struktur zasili szeroką kadrę pierwszego zespołu. Liczymy na to, że nasza zdolna młodzież w połączeniu z doświadczonymi zawodnikami będzie stanowić skuteczny monolit w zdobywaniu seryjnie punktów w przyszłym sezonie. Mierzymy wysoko i wierzymy w końcowy sukcesDziękuje Rafałowi Więckowi za dotychczasową pracę dla klubu. Mam nadzieje, że nasza współpraca w zarządzie będzie nadal pasmem sukcesów – zakończył Piotr Sujdak.

źródło: LKS Igloopol Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.