Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Rusza montaż krzesełek na nowej trybunie

„W poniedziałek rozpoczęła się instalacja pierwszej partii krzesełek na nowej trybunie Park Arena! Finalnie po tej stronie obiektu zostanie zamontowanych 2080 miejsc siedzących.

Projekt wizualny zakłada ułożenie krzesełek sektorami w kolorach białych i zielonych, tak aby odzwierciedlały one zarówno barwy klubowe jak i pasy na koszulkach Wisłoki Dębica” – informuje dziś na swoim profilu na FB Wisłoka Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.