Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica: Policjanci zatrzymali 37-letniego pijanego kierowcę

Funkcjonariusze dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego renaultem. Po zatrzymaniu okazało się, że był pijany. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 16, w Dębicy na ulicy Świętosława. Funkcjonariusze dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego renaultem. Od kierowcy czuć było alkohol. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec Stasiówki jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze nie zatrzymali mężczyźnie prawa jazdy, ponieważ stracił uprawnienia w przeszłości za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu. Teraz 37-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, jak również nie stosowanie się do wyroku sądu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.