Dziś mija rok od uruchomienia basenu leczniczego w Latoszynie Zdroju

” Dziś mija rok, odkąd został otwarty basen leczniczy w Latoszynie Zdroju. W ciągu tego roku aż 18 710 osób skorzystało z kąpieli leczniczych. Sprzedaliśmy aż 844 kart karnetowych i 193 kolejne doładowania.

Pierwsza rocznica to niezwykłe wydarzenie, które na trwałe wpisze się w jego historię. To sukces, na który ogromny wpływ miała praca całego zespołu :

Szefowie – to oni stworzyli pierwszy biznes plan nawiązali kontakty z partnerami biznesowymi i znaleźli znakomitych pracowników, ludzi którzy ich wizje i plany przekuli w rzeczywistość – powstał piękny basen .

Pracownicy – świetny zespół zgranych ludzi którzy przeszli całą drogę, która nie zawsze była usłana różami, również mają swój wkład w rozwój tego miejsca.

Klienci – to z myślą o nich powstały Latoszyńskie Łazienki i to właśnie dla nich dbamy o jakość i perfekcję swoich usług. 

Państwa przywiązanie do tego miejsca pozytywne opinie  oraz Wasze powroty do Latoszyna to jeden z najwspanialszych prezentów z okazji naszego 1 jubileuszu.

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Kuracjuszom za to, że jesteście Państwo z nami ” – napisali na FB pracownicy Latoszyna Zdroju.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.