Previous
Next
Previous
Next

Wolicki kontra Mularczyk?

WolickiDo Dębicy w niedzielę zawitają politycy Solidarnej Polski wspierać swojego kandydata w walce o fotel senatora. Wśród nich będzie mieszkający w Nowym Sączu a pochodzący z Raciborza Arkadiusz Mularczyk, kiedyś poseł PiS i zaufany prezesa Kaczyńskiego. Bardzo prawdopodobne jest, że wkrótce podczas wyborów do Europarlamentu właśnie na terenie Nowego Sącza zmierzyć się mogą nie kto inny tylko burmistrz Dębicy Paweł Wolicki i właśnie Arkadiusz Mularczyk. Jak to możliwe?
 
Mularczyk już w poprzednich wyborach do Brukseli kandydował, ale nie ze swojego rejonu czyli Nowego Sącza, ale z Warszawy bo tak kazał mu prezes Kaczyński. Zebrał tam sporo głosów, ale mandatu nie dostał. Teraz nie jest członkiem PiS, ale jak wynika z naszych informacji do kandydowania do Europarlamentu znów zamierza kandydować. Tym razem z Nowego Sącza, gdzie jego pozycja jest wciąż dość silna. Wiele wskazuje na to, że do Brukseli może kandydować również Paweł Wolicki i to właśnie z Nowego Sącza przy jednoznacznym poparciu prezesa Kaczyńskiego oraz ojca Rydzyka u którego ostatnimi czasy często bywa. Dla Wolickiego to może być ucieczka do przodu, bo w to, że wygra kolejne wybory na burmistrza wierzy już niewielu. On sam jakoś nie może się odnaleźć w lokalnej polityce a jak widać bardzo dobrze czuje się w pozadębickich kręgach. Jeżeli nasze informacje się potwierdzą to za jakiś czas dojdzie do starcia Wolicki – Mularczyk.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.