Previous
Next
Previous
Next

Bożena Osocha – Czy wystartuje w wyborach na wójta?

osochaBożena Osocha, była wicewójt gminy Żyraków jest wymieniania jako jedna z możliwych kandydatek na wójta gminy Żyraków w przyszłorocznych wyborach. Ona sam póki co wzbrania się przed potwierdzeniem tych informacji, ale wiele wskazuje, że takie rozwiązanie jest możliwe. Krzysztof Moskal, który był jej szefem przez dwie kadencje nie będzie mógł startować z powodu wyroków sądowych jakie na nim ciążą. A Bożena Osocha kartę ma czystą i opinie wśród mieszkańców jak najlepszą.
Dochodzą mnie takie propozycje – nie ukrywa Osocha. Ale za wcześnie jest mówić o czymś więcej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.