Ojciec Mateusz na Turnieju Nalewek Galicyjskich

IMG_8991
Mateusz Smoła po opuszczeniu obrad komisji. Grawitacja nie robiła na nim większego wrażenia.

Mateusz Smoła wśród wielu tych którzy go znają uchodzi za oazę spokoju. Nawet w najbardziej stresujących chwilach potrafi zachować równowagę ducha, która udziela się otoczeniu. Nic więc dziwnego, że wielu z nich nazywa go Ojcem Mateuszem. W ostatnią sobotę był jednym z członków komisji oceniającej nalewki w Turnieju Nalewek Galicyjskich. Tu też mimo wyjątkowości wydarzenia zachował spokój, chociaż humor mu dopisywał.
Ojciec Mateusz w ostatnią sobotę degustował nalewki w Stobiernej. Razem do spróbowania miał 70 próbek, nic więc dziwnego, że sali degustacji wyszedł w znakomitym humorze, podobnie  jak cała reszta komisji. Ojciec Mateusz ma dobry gust – zwyciężyła nalewka truskawkowa przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Stasiówki. Była świetna, doskonale oddawała smak owoców i  delikatnie rozgrzewała podniebienie. Po trudach oceniania trunków do domu został odwieziony przez jednego z przyjaciół, gdzie jak udało się na nieoficjalnie dowiedzieć, spał snem sprawiedliwego, aż do niedzielnego poranka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.