Previous slide
Next slide

Marek Kamiński nie został jednak upokorzony

IMG_8989
Marek Kamiński, był, jest i będzie dyrektorem.

W sobotę Marek Kamiński mówił, że nie pozwoli się upokarzać i zostanie w Rzeszowie tylko na stanowisku wicedyrektora. Wczoraj okazało się, że los się do niego uśmiechnął i zostanie jednak dyrektorem. Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie.
W sobotę Marek Kamiński coś przebąkiwał, że sprawa stanowiska GOSiR-u w Pustkowie jeszcze nie jest przesądzona, że jeszcze nie wszystko stracone. Zarzekał się też, że nie zostanie w Rzeszowie jeżeli miałby zostać zdegradowany do roli szeregowego pracownika. Wczoraj wieczorem dotarła do nas informacja, że los się do Kamińskiego jednak uśmiechnął – nie tylko nie zostanie zdegradowany, ale awansuje na dyrektora GOSiR w Pustkowie Osiedlu. To zagadkowe posunięcie wójta Stanisław Rokosza wprawiło w osłupienie wiele osób. Rokosz nie ma jednak zwyczaju tłumaczyć się ze swoich decyzji i tak jest tym razem.
Tak więc Marek Kamiński mimo wielu zawirowań w swoim życiu zawodowym w ostatnich czasach dowodzi, że bycie z zawodu dyrektorem jest możliwe i w naszej demokratycznej rzeczywistości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.