Previous
Next
Previous
Next

Nie brakuje kierowców na podwójnym gazie

Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego policjanci zatrzymali kilku pijanych użytkowników dróg. Sprawcy tych zachowań odpowiedzą za swoje postępowanie.
 
Podczas kontroli drogowej w Straszęcinie w sobotę o godz. 01.05 badaniu alkomatem poddano rowerzystę, 19-letniego mieszkańca Rakszawy. Urządzenie u młodego mężczyzny wykazało 2,1 promila alkoholu w organizmie. Policjanci po sporządzeniu stosownej dokumentacji zwolnili mężczyznę, oczywiście pieszo. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.
 
Kolejny pijany rowerzysta został również zatrzymany w Straszęcinie przez policjantów z Żyrakowa. Kontrola miała miejsce w sobotę około 14.30. Alkomat wskazał u 38-letniego mieszkańca Straszęcina 2,5 promila alkoholu w organizmie. Sporządzona przez policjantów dokumentacja posłuży jako materiał dowodowy w stosownym postepowaniu. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.
 
Funkcjonariusze z Żyrakowa kolejnego pijanego kierowcę zatrzymali w niedzielę 1 września. Rutynowa kontrola drogowa miała miejsce w miejscowości Wiewiórka. Badaniu alkomatem poddany został kierowca skutera m-ki Romet. 38-letni mężczyzna. Mieszkaniec Wiewiórki miał 2,1 promila alkoholu w organizmie. Policjanci sporządzili stosowną dokumentacje, a następnie zwolnili mężczyznę do miejsca zamieszkania.
Źródło. KPP Dębica
 
Policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego w niedzielę w Kozłowie, zatrzymali do kontroli pojazd marki Ford Mondeo. Rutynowe badanie trzeźwości wykazało u kierowcy 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 27-letniemu meszkańcowi Kozłowa. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.