Previous
Next
Previous
Next

Poseł Cymański kocha Podkarpacie

IMG_9019
Agnieszka Żurek z lewej i jej córka Ania. Poseł Cymański uznał że są siostrami.

W ostatnią sobotę do Stobiernej zawitało wielu słynnych polityków. Był wśród nich między innymi poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański.  Sobie tylko znanymi sposobem wkrótce znalazł się w lokalu, gdzie degustowano nalewki. Poczęstowany kieliszkiem doskonałej nalewki truskawkowej, poseł szybko wpadł w jeszcze lepszy humor i zachwycał się urokami Podkarpacia. Szczególne uznanie posła znalazła Agnieszka Żurek oraz jej córka Ania, które wyraźnie spodobały się europosłowi. Poseł komplementował obie panie. A panie to siostry – pytał uśmiechając się poseł Cymański wyraźnie zachwycony urodą dziewczyn. Ależ nie – śmiejąc się odpowiadały zgodnie z prawdą. Poseł otrzymał od dziewczyn w prezencie słoiczek konfitur co go ogromnie wzruszyło. A obie panie to faktycznie nie są siostrami. Agnieszka Żurek jest mamą Ani Żurek, ale przyglądając się im czasem trudno się nie pomylić.
IMG_8999
Poseł Tadeusz Cymański również był gościem Galicyjskiego Turnieju Nalewek. Zauroczony gościnnością gospodarzy stwierdził że kocha Podkarpacie.

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.