Previous
Next
Previous
Next

Potrącenie 16-latki

Wczoraj na ulicy Krakowskiej na przejściu dla pieszych została potrącona 16-letnia dziewczyna. Poszkodowaną przewieziono do szpitala w Dębicy. Kierująca volkswagenem była trzeźwa.
 
Do zdarzenia doszło około godz. 14 na przejściu dla pieszych na ulicy Krakowskiej w rejonie kościoła. Kierująca samochodem marki Volkswagen Polo potrąciła 16-letnią mieszkankę Dębicy. W wyniku zdarzenia poszkodowaną nastolatkę przewieziono do szpitala. Kieująca vw polo, 50-letnia mieszkanka Latoszyna, była trzeźwa. Policjanci pracujący przy wypadku zebrali materiał dowodowy niezbędny do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.
 
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło KPP Dębica
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.