13-latek jechał na rowerze. Miał ponad 1 promil alkoholu we krwi

policePolicjanci z Posterunku Policji w Przecławiu zatrzymali 13-letniego chłopca, który kierował rowerem mając ponad promil alkoholu we krwi. Chłopiec jest mieszkańcem  powiatu dębickiego. Za swój czyn nieletni odpowie przed sędzią rodzinnym.
Przecławcy policjanci, patrolując miejscowość Tuszyma, zauważyli młodego rowerzystę, którego styl jazdy wskazywał, że jest pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze wylegitymowali rowerzystę, okazał się nim być 13-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. Policjanci ustalili, że chłopiec przyjechał do Tuszymy do rodziny. Wypił alkohol, po czym wsiadł na rower i wybrał się na przejażdżkę. Chłopiec w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu we krwi.
Osoba nieletnia, która jedzie pod wpływem alkoholu na rowerze, popełnia czyn karalny. Policjanci przesłuchali 13-latka i przekazali go w ręce matki. Za swój czyn odpowie w sądzie rodzinnym.
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.