Previous
Next
Previous
Next

Jutro 6 stycznia w Dębicy przejdzie orszak Trzech Króli

orszakJutro w święto Trzech Króli ulicami Dębicy wyruszy  po raz pierwszy przejdzie Orszak Trzech Króli. Orszak wyruszy z przed  kościoła  Ducha Świętego o godz. 12.40, czyli bezpośrednio po Mszy św. odprawianej o godz. 12.00. Orszak poprowadzą Trzej Królowie z barwnym pocztem, do którego będzie mógł się dołączyć każdy chętny, zarówno dzieci, młodzież oraz dorośli. Biorący udział w tym wydarzeniu otrzymają koronę i śpiewnik. Po dojściu na Rynek, Trzej Królowie wraz z uczestnikami Orszaku złożą pokłon Dzieciątku Jezus.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.