Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Franciszek Kuźma. Zaproponowano mi kandydowanie na wójta gminy Czarna

IMG_4435
Franciszek Kuźma uważa, że otwarcie gminy Czarna na Dębicę przez most na Wisłoce dałoby impuls do rozwoju gminy.

Franciszek Kuźma, pełnomocnik do spraw zbierania podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie  referendum o odwołanie wójta gminy Czarna może być kandydatem na wójta opozycji w jesiennych wyborach samorządowych.
Dziś właśnie kilku z członków naszego Komitetu Referendalnego zwróciło się do mnie z propozycją abym kandydował na wójta gminy Czarna – mówi Franciszek Kuźma. Zaskoczyło mnie to i muszę się zastanowić. Każdy kto przyjdzie po obecnym wójcie Józefie Chudym to będzie kamikadze – gmina jest zadłużona, gospodarka leży. Aby to zmienić trzeba wykonać tytaniczną pracę a efekty będą dopiero po kilku latach. Na pewno pomogło otwarcie na Dębicę gminy poprzez most byłoby pierwszym krokiem w tym kierunku, ale to poważne wyzwanie. Muszę się nad tym dobrze zastanowić.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.