Previous
Next
Previous
Next

Wczorajszy wypadek w Machowej – oficjalna wersja Policji

522592982Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Machowej. W wyniku zdarzenia trzech samochodów ranne zostały cztery osoby, w tym trójka dzieci. Ranni zostali przewiezieni do szpitali w Tarnowie i Dębicy. 
Do wypadku doszło po godz. 13 w miejscowości Machowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem c5, jadąc od Tarnowa w kierunku Pilzna, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarowym manem. Siła uderzenia przemieściła citroena ponownie na pas ruchu w kierunku Pilzna, gdzie zderzył się jeszcze z renault traffic.
W wyniku doznanych obrażeń do szpitali w Tarnowie oraz Dębicy przewieziono 38-letniego kierowcę citroena oraz trójkę dzieci, 10 i 4-letnie dziewczynki i 7-letniego chłopca. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy niezbędny do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców mana i renaulta, natomiast od kierującego citroenem pobrano krew do analizy laboratoryjnej. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
Źródło. KWP Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.