Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kolejny kredyt w gminie Czarna – tym razem 1 900 000 zł.

kredytPo dwóch kredytach zaciągniętych w ubiegłym roku na kwotę ponad 2 mln zł w styczniu gmina Czarna zaciągnie kolejny. Tym razem będzie to kwota 1 900 000 zł zaciągnięta na pokrycie „przejściowego deficytu budżetowego” w roku 2014.
Pewnie to czysty przypadek, że termin spłaty kredytu zaplanowano na 31 grudnia, czyli już po wyborach samorządowych. Otwartym pytaniem jest kto go będzie spłacał. Pewne jest dziś tylko to że zaciąga Józef Chudy, obecny wójt gminy Czarna, który zapowiada, że znów będzie kandydował na to stanowisko.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.