Marcin Nowak. Miasto nie ma prawa budować na tej działce Pomnika Smoleńskiego

nowakPodczas piątkowego spotkania w Rzemieślniku dość kontrowersyjną opinię wygłosił Marcin Nowak. Powiedział on że działka na której ma stanąć pomnik upamiętniający ofiary katastrofy Smoleńskiej ma „nieuregulowany stan prawny”.
Tam miasto nie ma prawa niczego budować – mówił Marcin Nowak. Gdyby wojewoda głębiej pogrzebał w tej sprawie budowa nie doszłaby do skutku.
Nowak nie sprecyzował co miał na myśli mówiąc o nieuregulowanym stanie prawnym. Działka na której ma stanąć Pomnik Smoleński to Skwer Mikołajkowowów na którym  rosną Dęby Katyńskie upamiętniające ofiary z naszego regionu zamordowane w Katyniu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.