Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pijany kierowca miał 4,1 promila

PolicjaDziś w nocy brzosteccy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 4,1 promila alkoholu w organizmie. Rutynowa kontrola drogowa miała miejsce w Brzostku w rejonie lokalnej dyskoteki tuż po północy. Funkcjonariusze przebadali alkomatem 32-letniego mieszkańca Zawadki Brzosteckiej. Urządzenie wskazało u kierującego vw golfem 4,1 promila alkoholu w organizmie. Policjanci sporządzili stosowną dokumentację, a pojazd przekazali trzeźwemu członkowi rodziny.   Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.