Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Drobot. Myślę że z Bogusławem Majką moglibyśmy dojść do porozumienia.

IMG_9295
Bogusław Majka obecnie pełni funkcję zastępcy wójta gminy Czarna

Stanisław Drobot, jeden z liderów Komitetu Referendalnego w gminie Czarna przyznaje, że dobrze zna się z obecnym wicewójtem w gminie Czarna Bogusławem Majką. Myślę, że rozmawiając z nim moglibyśmy wiele zmienić w gminie.
Z Bogusławem Majką znamy się od dawna, bywał wielokrotnie u mnie w domu, mam o nim jak najlepsze zdanie – mówi Drobot. Wiem, że to dobry gospodarz ale jako zastępca Chudego musi wykonywać jego polecenia i nie on jest odpowiedzialny za między innymi gigantyczne zadłużenie gminy. Wystarczy spojrzeć w jego oświadczenia majątkowe – nie ma tam ani jednego kredytu, a suma jego oszczędności w ciągu roku wzrosła o prawie 100 000 zł.  Ma blisko 40 – hektarowe gospodarstwo rolne i wie co znaczy ciężka praca. Z drugiej strony jest podległym Chudemu i musi wykonywać jego polecenia.
Drobot uważa, że z Chudym nie da się rozmawiać o przyszłości gminy i jej mieszkańców.
On ma tylko swoją wizję, którą uważa za jedyną słuszną – – dodaje Drobot. Ale coraz więcej mieszkańców gminy chce czegoś innego niż obecny wójt. Chodzi o miejsca pracy, połączenia komunikacyjne itp. Nie zauważam, aby np. te rzeczy były w kręgu zainteresowań Chudego.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.