Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wczorajszy wypadek w Brzeźnicy – relacja RDN Małopolska

Rysunek1
Wczoraj w Brzeźnicy śmierć w wypadku poniosła 74-letnia kobieta.
źródło. RDN Małopolska

Policja bada przyczyny tragicznego wypadku. Z relacji świadka wynika, że zarówno rowerzystka jak i samochód ciężarowy poruszali się z Mielca w kierunku Dębicy. W pewnym momencie kobieta zaczęła zjeżdżać na chodnik, wówczas manewr wymijania rozpoczął także kierowca tira.
Kobieta zaczęła kierować się ku lewej krawędzi. Kierowca tira starał się ominąć kobietę, ale niestety doszło do zdarzenia i 74-latka poniosła śmierć na miejscu – mówi podinspektor Waldemar Mytkoś.
Tira prowadził 34-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. Badania alkomatem wykazały, że mężczyzna był trzeźwy.
źródło: RDN Małopolska

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.