Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Drobot. Nie zamierzamy zwalniać urzędników

drobot
Stanisław Drobot

Jeżeli uda nam się odwołać wójta gminy Czarna Józefa Chudego nie będziemy zwalniać urzędników z Urzędu Gminy w Czarnej – mówi Stanisław Drobot z Komitetu Refendalnego. Wiemy, że większość z nich to dobrzy fachowcy i robią to co muszą. Nam chodzi o zmianę tylko Chudego a nie ludzi pracujących w gminie.
Piątek nie był najlepszym dniem dla pracujących w Urzędzie Gminy w Czarnej. Tego dnia trafiło tam pismo podpisane przez 17 osób z wnioskiem o przeprowadzenie referendum odwołujące wójta gminy Czarna Józefa Chudego.
Atmosfera i tak nienajlepsza od kilku tygodni stałą się fatalna. Chudy był w strasznym humorze. Pojawiły się pogłoski, że jeżeli jego odwołają my również stracimy pracę – mówi jedna z pracujących w urzędzie osób.
Obawy te jednak rozwiewa Stanisław Drobot.
W naszym wniosku wyraźnie piszemy, że chcemy w referendum odwołać Józefa Chudego a nie zwolnić ludzi pracujących w Urzędzie. Nie chcemy również odwoływać Rady Gminy bo wiemy, że znaczna część z nich to rozsądnie myślący ludzie, którzy mogą wiele dobrego zrobić dla tej gminy. Oczywiście planujemy kilka zmian – na pewno nie będziemy współpracować z sekretarzem Stanisławem Zieliński, ale już Bogusław Majka może być partnerem do rozmów – mówi Stanisław Drobot. Majka to doświadczony samorządowiec i pracowity człowiek. Podobnie jak zdecydowana większość pracujących w urzędzie osób. Chcemy doprowadzić do zmiany na stanowisku wójta, nie zamierzamy zwalniać urzędników.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.