Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

XXII Finał WOŚP za nami

IMG_091623,5 tys. zł uzbierano na konto WOŚP w gminie Pilzno. W samym Pilźnie kwota  ta osiągnęła prawie 10 tys. zł.
W Dębicy szacuje się, że WOŚP uzbiera ponad 100 tys. zł. Przed godziną 20.00  suma ze zbiórek i licytacji oscylowała wokół 85 tys. zł.
22 tys. zł. za złote serduszko WOŚP przekazała firma “Śnieżka”. Dobre wyniki  licytacji uzyskały rowery górskie przekazane na rzecz WOŚP przez firmę Arkus & Romet Group. Za jeden zwycięzca licytacji w gminie Dębica dał 820 zł, za  drugi podczas licytacji uzyskano kwotę 700 zł. Atrakcją tegorocznego finału była  także mozliwość wzięcia udziału w licytacji lotu samolotem. Dwa loty samolotem  cessna ufundowane przez Royal Star Areo zlicytowano za 350 i 250 zł.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.