Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szukamy domu dla Funi

funiaTym razem prosimy o pomoc dla weteranki dębickiego azylu. Mieszka tu razem z koleżanką – Miki od kilku dobrych lat.
Kolejne psy opuszczają azylowe kojce, a Funia ciągle czeka. Krótkie chwile szczęścia z wolontariuszami to ciągle za mało. Funia marzy o tym, aby zimny, betonowy boks zamienić na posłanie w domu. Marzy tak już kilka lat, ale każdy, kto przychodzi obok jej kojca nie jest nią zainteresowany. Kiedyś miała tu koleżankę, jej się poszczęściło, Funi wciąż nikt nie chce. To niewielka suczka – sięga do połowy łydki, przeszła zabieg sterylizacji. Na prawdziwy, stały dom czeka w azylu w Dębicy, odwdzięczy się najlepiej jak umie – kontakt baza ZUM, ul. Ratuszowa 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.