Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym

aaaa15 lutego w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy po raz trzeci odbyły się Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym . W turnieju wzięło udział 62 zawodników, którzy rywalizowali w kilku kategoriach.
„Bardzo nas ucieszyła wysoka frekwencja w tegorocznych mistrzostwach i jak się okazało wysoki poziom rozgrywek” – powiedział Piotr Mazur z SP 10 , jeden z współorganizatorów imprezy. Zawodnicy wystartowali w kilku kategoriach: kobiety, senior 20-35 lat, oldboy 36-50 lat oraz weteran od 51 lat.
W kategorii kobiet zwyciężyła Natalia Jurek, drugie miejsce zajęła Izabela Wolanin, a trzecią lokatą mogła się poszczycić Urszula Iwańska. W kategorii seniorów wygrał Leszek Maduzia, drugi był Tomasz Pragłowski, trzeci Jakub Wolanin. Zwycięzcą w kategorii oldboyów został Zenon Trojan, drugą lokatę zajął Andrzej Kulas, a trzecie miejsce Józef Gacoń. W kategorii weteranów pierwsze miejsce wywalczył Ryszard Kilar, drugie Tadeusz Piątek, a trzecie Kazimierz Kulas.
W czasie turnieju rozegrane zostały po raz pierwszy również mistrzostwa dębickich samorządowców, w których wzięło udział 9 zawodników. Zwycięzcą w tej kategorii po raz drugi został Zenon Trojan. Świetną drugą lokatę wywalczył Roman Rogowski, natomiast trzecie miejsce zajął Szczepan Mroczek.
„Cieszę się, że z roku na rok coraz więcej osób bierze udział w mistrzostwach i pojawiają się nowe kategorie w których rywalizują zawodnicy” – mówił podczas mistrzostw Paweł Wolicki, burmistrz Dębicy, który również patronował zawodom.
Organizatorami turnieju byli: UKS Kępa, Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy oraz Stowarzyszenie Dziesiątka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.