Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Aktualna sytuacja na przejściach granicznych z Ukrainą

Informujemy, że po stronie ukraińskiej na drodze dojazdowej do przejścia granicznego Krakowiec-Korczowa mogą wystąpić utrudnienia. Ok. 300 metrów przed przejściem granicznym trwa blokada drogi. Kierowcy podróżujący przez województwo podkarpackie powinni kierować się na inne przejścia graniczne w regionie: w Medyce, Krościenku, Budomierzu (samochody ciężarowe na przejście w Medyce), gdzie odprawy są prowadzone na bieżąco. Podkarpacka policja informuje kierowców o utrudnieniach, jakie mogą napotkać na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej. Policyjne patrole ustawione są na węźle autostrady A4 Jarosław Zachód i przy zjeździe z autostrady A4 w Skołoszowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.