Previous
Next
Previous
Next

Światowy Dzień Kota

kot17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. O święcie tych zwierzaków, pamiętały dzieci z oddziałów przedszkolnych w Nagawczynie. Na zajęciach opowiadały o kocich przysmakach, jak dbać o te zwierzęta. Dzieci przyniosły również swoje ulubione kocie maskotki. Ciekawostki o kotach opowiadała bibliotekarka Beata Rakoczy z Biblioteki Publicznej w Nagawczynie. Dzieci wysłuchały wiersza „ Chory kotek” Stanisława Jachowicza i „ Baśń o kocie w butach” Ewy Szelburg-Zarembiny. Zajęcia wzbogacone były zajęciami plastycznymi i zabawą ruchową „ Kotek i myszka”. Koty towarzyszą nam od wieków. Święto to ma na celu podkreślić znaczenie tych zwierzaków w życiu człowieka oraz uwrażliwić na często trudny ich los.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.