Previous
Next
Previous
Next

Nietrzeźwy dyspozytor pogotowia ratunkowego

alokmatDębicka Policja została poinformowana o trudnościach w komunikacji z dyspozytorem pogotowia ratunkowego. Jak się okazało mężczyzna przyjmujący zgłoszenia był pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie prawie 3 promile. Telefoniczne zgłoszenie odebrane w sobotę wskazywało, że dyspozytor pogotowia ratunkowego pełni swoje obowiązki będąc pod wpływem alkoholu. Osoba, która wzywała pomoc medyczną opisywała duże trudności komunikacyjne z mężczyzną odbierającym zgłoszenia.  Funkcjonariusze skierowani na miejsce interwencji poddali dyspozytora pogotowia badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało u 46-letniego mieszkańca Dębicy 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci poinformowali kierownictwo, które niezwłocznie skierowało na miejsce kompetentną osobę, celem przejęcia obowiązków dyspozytora. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.