Previous
Next
Previous
Next

Szukamy domu dla Toffika

toffik11Toffik wie co znaczy mieć dom, ale ludzie go zawiedli. Kiedyś miał swojego pana, z którym chodził na długie spacery, mieszkał w domu – miał opiekę i ciepły kąt. Niestety pan ciężko zachorował, a dla jego rodziny los Toffika nie miał większego znaczenia. Pies trafił do azylu. Jest zdezorientowany, nie wie co się dzieje, tęskni za ludźmi, popiskuje, bardzo cierpi. Jakiś czas temu trafił do domu na wieś – dostał budę i teren do biegania, miało być już lepiej. Niestety, przekopywał ogródek i dlatego dostał bilet powrotny do azylowego boksu. To jeszcze bardziej go przybiło. Kompletnie nie rozumie, co się dzieje. To fantastyczny pies, kocha dzieci, nie mniej jednak potrzebuje jeszcze ułożenia, bo po wszystkim co ludzie „zafundowali” mu w jego krótkim życiu (jest młody, ok. 2-letni) trochę się pogubił. Czeka na opiekunów, którzy pokochają go takim, jakim jest. Do adopcji w azylu w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.