Previous
Next
Previous
Next

Warsztaty wikliny papierowej

rękodziełoPragnąc podnieść zainteresowanie rękodziełem artystycznym, wspierając inicjatywę szerzenia wiedzy i umiejętności technik rękodzielniczych Urząd Miejski w Dębicy zaprasza na Warsztaty Wikliny Papierowej. Warsztaty odbędą się w budynku Urzędu Miejskiego w Dębicy ul. Ratuszowa 2 – Sala Nr 52 (na parterze budynku) w dniu 01.03.2014r. tj. sobota od godz. 11 – 15.00.
Zajęcia kierowane są do nauczycieli, uczniów oraz wszystkich tych osób, które chciałyby poznać podstawowe techniki wyplatania z papieru. Będzie można się przekonać jak miłą umiejętnością jest wyplatanie koszyków, ozdobnych wazonów i butelek z tzw. wikliny papierowej, jak samemu można tworząc  oryginalne i ładne przedmioty dekoracyjne ze zwykłych, codziennych gazet.
Na zaproszenie Jerzego Gągały pomysłodawcy organizowanych Jarmarków dębickich, warsztaty poprowadzi Grzegorz Łopata wśród artystów  znany jako Wujek Przyroda  – uznany znawca i pasjonata tematu wikliny papierowej na Podkarpaciu.
Koszt uczestnictwa to 40 zł.  W cenę warsztatów wliczone są wszystkie potrzebne materiały.
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 14 683 82 39, 662 100 853 lub e-mail:b.pastwinska@gmail.com

źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.