Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Drużyna dziewcząt i chłopców z Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy w grupie U-10 w wielkim finale wojewódzkim „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

WP_000987To już XIV edycja rozgrywek do których zgłosiło się ponad 200 000 dzieci w całej Polsce . Turniej w Pustyni dla dziesięciolatków na szczeblu powiatu zgromadził drużyny z powiatu dębickiego i ropczycko –sędziszowskiego. Drużyny walczyły o udział w finale wojewódzkim ,który odbędzie się 11 kwietnia w Stalowej Woli. „Do wielkiego finału awansowały dwie drużyny z Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy .Osiągając awans do finału wojewódzkiego chłopcy jak i dziewczęta w całym turnieju nie przegrały żadnego meczu” – mówi Andrzej Nylec z SP 9.
Rywalizacja w trakcie finału powiatowego była niezwykle zacięta, a młodzi zawodnicy i zawodniczki wykazali się nie tylko znakomitymi umiejętnościami piłkarskimi i niezwykłym duchem walki, ale również szacunkiem dla przeciwnika i znakomitą postawą na boisku.
W kategorii chłopców, w starciu finałowym zmierzyły się ze sobą zespół Dziewiątki oraz SP 5  Dębica .  Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 6:2 zespołu SP nr9. Dzięki zaangażowaniu wszystkich zawodników i pełnej pasji grze, drużyna ta uzyskała awans do kolejnego etapu rozgrywek. Skład zespołu chłopców : Stachnik Aleksander, Wadas Karol, Maniecki Krystian, Skarbek Gabriel, Strózik Jakub, Łoch Kacper, Potyrała Kamil, Kruczek Mateusz, Baniak Oskar, Marek Patryk , Wąsik Szymon , opiekun Bizoń Krzysztof
W grupie dziewcząt zwycięstwo wywalczyła drużyna SP nr 9 w spotkaniu z SP Pustków 5- 0 oraz z SP Gnojnica 4-0,zdobywając mistrzostwo powiatu dębickiego i ropczycko-sędziszowskiego. Skład zespołu dziewczynek :  Tomaszewska Anastazja, Jezioro Katarzyna, Barszcz Alicja, Śmietana Marlena, Bieszczad Izabela, Stalec Karolina, Kłusek Ewa, Madura Aleksandra, Galas Faustyna ,Wojnarowska Oliwia, Urbanik Wiktoria , Cyboroń Zuzanna, opiekun Brniak Witold
Zdobywców Ogólnopolskiego Pucharu Tymbarku wyłonią mecze finałowe rozgrywane 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na najlepsze drużyny czeka wyjątkowa nagroda: wyjazd do Hamburga na towarzyski mecz Niemcy – Polska.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.