Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Franciszek Kuźma. Zebraliśmy 900 podpisów pod wnioskiem o odwołanie Chudego

IMG_9584
Już 900 podpisów zebrano pod wnioskiem o odwołanie wójta gminy Czarna Józefa Chudego

Mamy już ponad 900 podpisów pod wnioskiem o odwołanie wójta Józefa Chudego – mówi Franciszek Kuźma, pełnomocnik do spraw zbierania podpisów Komitetu Referendalnego. Potrzebujemy  1032 aby referendum się odbyło.
Ludzie są ogromnie zastraszeni – mówi Jerzy Sasak, który również zbiera podpisy pod wnioskiem o odwołanie Chudego. Wielu mówi mi wprost, że boi się podpisać, ale podczas głosowań pomogą.
Taką samą opinią dzieli się również Franciszek Kuźma.
Taki strach przed władzą widuje się w filmach i … chyba w Rosji – śmieje się Kuźma. Ludzie w domach o władzy mówią szeptem, jakby bali się że uszy mają ściany. Wielu boi się podpisywać na wniosku, ale też wspiera nas w naszych działaniach. Mówią róbcie tak dalej, pomożemy wam w czasie głosowania.
Organizatorzy referendum mają czas do 10 marca aby zebrać łącznie 1032 podpisy. Kilka dni temu trzech parlamentarzystów Kazimierz Moskal, Zdzisław Pupa i Stanisław Ożóg powiedzieli, że nawet jeżeli Chudy zostanie odwołany ze stanowiska to pozostanie u władzy w gminie Czarna jako komisarz.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.