Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ruszy przebudowa ulicy Chopina

IMG_1131Najprawdopodobniej już w pod koniec kwietnia br rozpoczną się prace przy poszerzeniu i przebudowie ul. Chopina w Dębicy. W budżecie miasta na ten cel zabezpieczono w tym roku 980 tys. Zł.

„ W ramach planowanych prac zostanie poszerzona ulica Chopina – zlikwidowane tzw. wąskie gardło oraz wykonany chodnik po lewej stronie drogi. Nie wykluczone także, że zostanie zmieniona również  organizacja ruchu na tej drodze”- mówi Jerzy Gągała, zastępca burmistrza miasta Dębicy.  Gdyby to nastąpiło pierwszeństwo miałyby pojazdy jadące od strony ulicy Chopina do ul. Nosala, natomiast ulica Kawęczyńska, na której obecnie odbywa się ruch z pierwszeństwem przejazdu stałaby się ulicą podporządkowaną.  Przebudowa ulicy Chopina ma zostać zrealizowana według  koncepcji : zaprojektuj i wybuduj. Przetarg  do tej inwestycji ogłoszony zostanie jeszcze w marcu. Zakończenie prac planowane jest na lipiec br.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.