Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowe klasy sportowe o profilu „Hokej na lodzie”

h2Dzięki współpracy Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Dębicy z Uczniowskim Klubem Hokejowym nieprzerwanie od 2011 roku sukcesywnie powstają nowe klasy sportowe o profilu hokej na lodzie. Przez pierwsze trzy lata wspólnego działania stworzono na chwile obecna trzy roczniki w gimnazjum nr 3 , natomiast od roku szkolnego 2014/15 edukację w szkole podstawowej z jednoczesnym trenowaniem w ramach zajęć szkolnych rozpoczną uczniowie klas 4,5 i 6 . Warto podkreślić ,że w nadchodzącym roku szkolnym edukację szkolną i hokejową rozpoczną również pierwszoklasiści z roczników 2007 i 2008 , którzy dzięki stworzonym klasom wyższym będą mogli kontynuować swe pasje i zainteresowania nieprzerwanie pod okiem doświadczonej kadry nauczycielsko-wychowawczo-trenerskiej przez okres 9 lat. Powiązanie nauki z systematycznymi zajęciami na lodzie oraz opieką i współpracą trenerów z wychowawcami pozwala na efektywne wykorzystanie potencjału tkwiącego w młodych uczniach i zawodnikach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.