Previous
Next
Previous
Next

Dębiccy hokeiści zagrają w Gdańsku

hW ubiegła sobotę  drugoligowa drużyna hokeistów z Dębicy wygrywając  rundę Play Off  w Okręgu Wschodnim  otworzyła sobie drogę do Finałów Ogólnopolskich które odbędą się w Gdańsku w dniach 28-30 marca .  Drużynie z Dębicy o tytuł Mistrza Polski 2 ligi  będzie rywalizować z PTH Poznań (zwycięzca okręgu zachodniego) oraz MH Automatyka Dragon Gdańsk .   W drugim meczu rundy Play Off do dwóch wygranych  o Mistrza Okręgu Wschodniego  Dębiczanie pokonali  rywala z Sanoka 13:6. (3:2) (7:0) (3:4)
W meczu zagrali :Wajda Kamil, Ciura Robert, Mirus Jerzy, Bartosz Burnat, Hućko Dawid, Burnat Arkadiusz, Wiktor, Michał, Szeliga Piotr, Mączyński Zbigniew, Piskor Kamil, Gągol Maciej, Piękoś Bartłomiej, Wolanin Tomasz, Dybowski Marek, Szwed Jacek, Dobies Gerard, Giełbaga Dawid, Hadowski Marcin, Kloc Krzysztof.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.