Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Zawadzie

police1Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło po godz. 9 w miejscowości Zawada. W zderzeniu rowerzysty z samochodem ciężarowym śmierć poniósł 82-letni mężczyzna, kierujący rowerem.
Do wypadku doszło dziś po godz. 9 na drodze krajowej nr 4 w Zawadzie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 82-letni mieszkaniec Ostrowa wyprzedzając pojazd ciężarowy z prawej strony, wjechał pod jego koła, gdy ten skręcał w kierunku miejscowości Pustynia. W wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta zginął na miejscu.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli niezbędny materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy mana, mężczyzna był trzeźwy. Przez prawie cztery godziny ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 4 odbywał się wahadłowo. Przed godz. 13 przywrócono płynność w ruchu.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.