Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Oświadczenie Burmistrza Miasta Dębicy – uwaga na ankieterów prawdopodobnie podszywających się pod urzędników

wolickiW związku z sygnałami jakie docierają w ostatnich dniach do Urzędu Miejskiego w sprawie ankieterów prawdopodobnie podszywających się pod pracowników urzędu, a przeprowadzających ankiety w sprawie preferencji wyborczych mieszkańców pragnę poinformować mieszkańców miasta, że z ramienia Urzędu Miasta nie są przeprowadzane żadne ankiety związane z wyborami samorządowymi i preferencjami mieszkańców w tym zakresie. Żadna firma nie zgłaszała do urzędu, że będzie takie ankiety przeprowadzała w związku z tym proponuję zachowanie ostrożności w stosunku do tych nieznanych osób.
Z poważaniem Paweł Wolicki Burmistrz Miasta Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.