Previous
Next
Previous
Next

Chcą poruszyć Pilzno

pilznoPubliczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie i Rada rodziców tej szkoły chcą poruszyć Pilzno i to dosłownie. Sposobem na to ma być cykl marszów rodzinnych. Pierwsza edycja zaplanowano na 22 marca o g. 14.00.
Idea zaproponowana przez Halinę Gorczycę, zastępcę dyrektora szkoły, ma łączyć przyjemne z pożytecznym. Spacery w okolicach Pilzna pozwolą z jednej strony spędzić wspólnie czas, z drugiej poznać okolice lepiej, a wreszcie zapewnić niezbędny dla zdrowia ruch.
Grupa wyruszać będzie spod budynku domu Kultury w Pilźnie. Kto chce może zabrać ze sobą kijki, ale nie jest to konieczne. Przewidywany czas spaceru to około 2 godziny po wyznaczonych wcześniej trasach. Dzieci przychodzą z opiekunami.
Inicjatorzy chcieliby spotykać się z mieszkańcami raz  w miesiącu. Kolejne terminy wyznaczono na 12 kwietnia, 17 maja i 14 czerwca.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.