Previous
Next
Previous
Next

Potrzebny dom dla szalonego labradora Bonusa

piesiuSzalony, energiczny, żywiołowy, ale zwłaszcza na początku bardzo ostrożny w kontaktach – tak w skrócie można podsumować Bonusa. To młody pies, w typie labradora. Długie tygodnie błąkał się po Nagoszynie, Gm. Żyraków. Udało się go złapać dopiero podając środek usypiający, tak bardzo bał się ludzi, uciekał na sam widok. Dzisiaj jest lepiej, ale na „dzień dobry” Bonus musi się oswoić, trochę przekonać. Potem zaczyna się zabawa, bo Bonusek ma psie ADHD, co było przyczyną zwrócenia go z adopcji (wrócił parę dni temu). Bonus szuka człowieka, który zrozumie, że młody pies musi się wyszaleć i niestety wrzuci czasem trochę wyposażenia ogrodu na ząb. Bonusek nie jest jednak taki zły, wystarczy tylko trochę nad nim popracować. Wobec ludzi grzeczny, psy lubi wybiórczo – uwielbia szaleństwa z Zoją – suką husky, z którą tymczasowo mieszka. Wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji: 696 767 597 lub  508 861 894.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.