Previous
Next
Previous
Next

Śmiertelny wypadek na ul. Lwowskiej

wypadekPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ulicy Lwowskiej w Dębicy. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 58-letnia mieszkanka Szczecina.
Do zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19.15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Renaultem Megane zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z ukraińskim samochodem ciężarowym. Wskutek zderzenia śmierć na miejscu poniosła 58-letnia pasażerka Renaulta siedząca za 62-letnim kierowcą. Do szpitala w Dębicy przewieziono dwoje pasażerów oraz kierowcę Ranaulta. Podróżujący Mercedesem obywatele Ukrainy nie ucierpieli w zdarzeniu. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło. Podkarpacka Policja
Fot. PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.