Previous
Next
Previous
Next

Jutro konferencja prasowa u posła Kazimierza Moskala

IMG_0326Jutro w Ropczycach w biurze poselskim posła Kazimierza Moskala odbędzie się konferencja prasowa. Zaproszeni zostali na nią dziennikarze z Ropczyc i Dębicy. Czego można spodziewać? Od pewnego czasu pojawiają się wieści o ewentualnym starcie posła w wyborach samorządowych. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać że jutro pojawi się oficjalne stanowisko posła w tej sprawie. O tym co zamierza poseł będziemy informować na naszym portalu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.