Śmierć na torach. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu relacji Kraków-Przemyśl

police1Policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny w Woli Rzędzińskiej. Wczoraj przed północą na trakcie kolejowym, pod koła pociągu relacji Kraków-Przemyśl wtargnął  mężczyzna.  W wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu. Przy zwłokach znaleziono dokumenty wskazujące, że zmarłym jest młody mieszkaniec Woli Rzędzińskiej. Jednak na ostateczne potwierdzenie tożsamości mężczyzny trzeba będzie poczekać.    Na miejscu czynności wykonywali policjanci wraz z prokuratorem. Ten ostatni zleciał przeprowadzenie badania sekcyjnego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.