Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Sporna Strategia Rozwoju Powiatu Dębickiego – materiał RDN Małopolska

raczka
Marek Rączka, wójt gminy Żyraków

Nawet marszałek widział potrzebę konsultacji strategii województwa, z poszczególnymi samorządami, ale nasz starosta już nie- mówią oburzeni samorządowcy z powiatu dębickiego. A chodzi o przyjętą przez radnych Strategie Rozwoju Powiatu Dębickiego na lata 2014 – 2020. My jako wójtowie gmin powinniśmy być zaproszeni na rozmowy w sprawie strategii powiatu. Przecież strategia będzie wyznacznikiem na jakie inwestycje sięgać po środki unijne – mówi Marek Rączka, wójt gm. Żyraków.
Całej sprawy nie chce komentować starosta i odsyła nas do Zbigniewa Sroczyńskiego, zastępcy dyrektora oświaty starostwa powiatowego i członka zespołu przygotowującego strategię. Mogę tylko przypuszczać, że zarząd powiatu stwierdził, że skoro radni reprezentują wszystkie gminy, to zadbają o ich interesy – mówi Sroczyński. Wszyscy radni mogli na komisjach wprowadzać poprawki do strategii. Jedni korzystali z tej możliwości, inni pewnie twierdzili, że odpowiednie zapisy w niej już są – dodaje.
Zapewnia też, że przyjęta przez radnych strategia, jest dokumentem otwartym i w razie potrzeby można wprowadzać w nim zmiany.
Całość materiału można zobaczyć pod tym linkiem
http://www.rdn.pl/rdn/index.php/wiadomosci/debica/3920-sporna-strategia-rozwoju-powiatu-debickiego

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.