Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Koncert na rzecz Rodzin Żołnierzy Niezłomnych

mok-logoOddział Rzeszowski Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy zaprasza na koncert na rzecz Rodzin Żołnierzy Niezłomnych Podkarpacia, który odbędzie się 22 marca br. o godz.13.30 w Galerii Sztuki MOK, wstęp wolny. Wystąpią Paweł Piotrowski i Leszek Czajkowski z programem promującym ich najnowszą płytę pt. „Żołnierze Wyklęci. Podziemna Armia Powraca”. Gościem specjalnym będzie jeden z ostatnich żyjących żołnierzy, uczestników rajdu Zgrupowania Partyzanckiego „Zapory” na Podkarpaciu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.